Şenaks Klasik Mobilya Aksesuar | SAMSUN | Tel: 0545 456 65 81 | Klasik Mobilya Aksesuar Üretim Firması , Samsun Sehpa, Samsun Zigon, Samsun Dresuar, Samsun Ayna, Samsun Berjer, Samsun Masa, Samsun Çerçeve, Samsun Sandalye, Samsun Özel Tasarım
    » KURUMSAL
    KURUMSAL

Sektöründe saygın,güvenilir,istikrarlı kurum olmayı hedefleyen ve bu amaç doğrultusunda faaliyet gösterdiği alanında en iyi olmak için çabalarken, her ne koşulda olursa olsun ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden, ekip çalışmalarımızla beraber değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, uzman ve güler yüzlü ekibimizle şirketimizi bir adım daha ileriye götürmek ana ilkemizdir.
Müşterilerimizin bulunduğu yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlere en uygun şartlarla ulaşmalarını sağlamak ve doğabilecek tüm olumsuzluklarda teknik servis desteği sağlamak ana prensibimizdir.

Farklı mimari gruplar, inşaat grupları ve siz nihai müşterilerimizle her zaman ortak çalışmayı benimseyerek hizmetinize devam etmekteyiz.

 

www.senaks.com
ŞENAKS KLASİK MOBİLYA AKSESUAR
Şabanoğlu Mah. 61.Sk. No: 12
19 Mayys Sanayi Sitesi / Tekkeköy / SAMSUN
Murat ŞEN E-mail : info@senaks.com
0 545 456 65 81
© ŞENAKS - 2019 © Şenaks Klasik Mobilya Aksesuar Kurumsal Web Sayfasıdır. Powered By ŞENAKS